Pod wielkim dachem nieba audycja

Pobierz

Wstęp wolny.. Premiera audycji w każdą niedzielę.. Jest to strona dotycząca autorskiej audycji na antenach i.POD WIELKIM DACHEM NIEBA - autorska audycja Piotra Spottka i Marii Duszki premierowo w każdą sobotę od 17.00 - 19.00 w orazw.. youtube.com.. Zaprasza Piotr Spottek Bliżej Siebie Muzyka polska, od najstarszych utworów do lat 90., ale czasami autor zapędza się do współczesności.. Tak wspomina to wydarzenie: "Marzyłem o tym od dawna.. Usłyszycie w niej wywiady zarówno z gwiazdami polskiej estrady, jak i z artystami debiutującymi, zupełnie jeszcze nieznanymi.. Spotkanie z wierszem i piosenką - Pod Wielkim Dachem Nieba.. Audycji trzysta właśnie pękło, A każda dobra, mógłbym przysiąc.. Póki żyjemy - zróbmy coś (pobierz teledysk) Koncerty; Galeria.. I tylko polskie piosenki z dobrym tekstem.May 30, 202117.05.2018 r byłem gościem Adama MartuzalskiegoOdwiedź na Facebooku: Wielkim Dachem Nieba.. Na antenie pojawiają się goście, wywiady, informacje o ciekawych imprezach.. W pierwszej części : Natalia Przybysz z Wielkim Chórem Małej Chorei, Eva Becla, Jola Sip, Jagoda Naja, Iza Szafrańska & Paweł Sokołowski, Marek Dyjak do tekstów Jana Kondraka, Małe Kino, Jacek Beszczyński, Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc w kąciku Marii Duszki- Wojtek Majkowski, W drugiej części Jan Kondrak i Marek Tercz.Jun 11, 2022May 24, 2022Mar 28, 2022Pod wielkim dachem nieba "Pod wielkim dachem nieba" to audycja tworzona od 1993 r. (z przerwami) przez Piotra Spottka, od kilku lat jej współautorką jest Maria Duszka..

W dalszym ciągu nosiła ona tytuł "Pod wielkim dachem nieba".

Koncert w Cafe EMILIA (Nakło .. godz. 20.00 - 22.00 Autor: Piotr Spottek Radio Muzyczna Cyganeria.. Pod Wielkim Dachem Nieba I więcej mi nie trzeba.. W kąciku "Cztery ściany wiersza", Maria Duszka prezentuje twórczość .Pod Wielkim Dachem Nieba Nie trzeba więcej wam.. Pamiętających (i to bardzo dobrze) czarno-białe więcej.. Pod Wielkim Dachem Nieba Nie trzeba więcej wam.. Przysiądź Ref.. Muzyczna CyganeriaSetny odcinek audycji "Pod wielkim dachem nieba" - Stachuriada Setny odcinek audycji "Pod wielkim dachem nieba" Już w najbliższy poniedziałek 16 lipca 2018 roku usłyszymy setną audycję Piotra Spottka i z tej okazji zamieszczamy jego "listę dziękczynną" na której też znajduje się nasz portal.. Koncert w Sierakowie - 07.07.2018; Koncert w Swarzędzu - listopad 2017r.. Audycja promująca piosenkę autorską, poetycką, aktorską, turystyczną i żeglarską.. 2526 osób lubi to · 18 osób mówi o tym.. Wtedy też zrealizował swoje marzenie - zorganizował i poprowadził koncert Marka Grechuty.. Jubileuszowo - "POD WIELKIM DACHEM NIEBA" odc.300 (11.06.2022)Piotr Spottek- Pod Wielkim Dachem Nieba, Wrocław.. Planszówki Trzech przyjaciół wychowanych na przełomie lat 80 i 90.. W Radio Islanders, co sobota, Chwila dla duszy i dla ucha,NASZE AUDYCJE Pod Wielkim Dachem Nieba Wspaniałe spotkanie z piosenką autorską i poetycką, uwrażliwianie ludzi na piękne dźwięki i teksty, które coś znaczą..

Pod Wielkim Dachem Nieba autorska audycja Piotra Spottka z dnia: 18.12.2017r.

youtube.com Paweł Melnarowicz - "POD WIELKIM DACHEM NIEBA" odc.247 (06.06.2021)1 day agoOct 12, 2021Tam miał w każdą sobotę audycję od 22.00 do 24.00.. Prowadzenie audycji: Piotr Spottek Udostępnij FACEBOOK TWITTER GOOGLE + LINKEDINWatch on YouTube.. Patronat nad koncertem objął starosta Zbigniew Szumski.Piosenki z tekstem 2021 - audycja Bogusława Nowickiego (piosenka: Polityk) Zawód: Poeta Piosenki - rewizyta (Piotr Bakal) Projekt Kobieta koncert 2021 Bractwo Wiecznego Natchnienia koncert 2021-----ok. 20.00 Pod wielkim dachem nieba - audycja radiowa Muzyczne Płocice Akordeony - Sulęczyno - Międzynarodowy Festiwal, w tym roku 18 .Audycje radiowe i wywiady TV oraz relacje z koncertu; Teledyski..

Pod Wielkim Dachem Nieba autorska audycja Piotra Spottka z dnia: 01.01.2017r.

Już blisko 100 odcinek "Pod wielkim dachem nieba".POD WIELKIM DACHEM NIEBAautorska audycja Piotra Spottka w Radiu ZachódOdwiedź na Facebooku: Hackenbush - Oficjalna strona zespołu Wywiad ze Zmorą w audycji "Pod wielkim dachem nieba" (7.03.2021) Rozmowę wyemitowano 7.03.2021 r. w audycji "Pod wielkim dachem nieba" w Radiu Islanders i Radiu "Muzyczna Cyganeria"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt