Coś miłego dla chłopaka na dobranoc

Pobierz

Prosze użyjcie słów ''kocham Cię, Skarbie, Miśku, Kotku itd''.Dobranoc!. Przecież ten głębszy problem na pewno dałby się szybko zauważyć.. nasze serduszka sobie oddamy.. Choć z rymami bardzo kiepsko Wytężam oczka które Patrzeć już nie chcą.1.. Z tobą jest lepiej.. Bez Twojego oddechu.. Zaś jutro niech Ci w darze da spełnienie wszystkich snów, coś śnił w dniach urodzin .31202 | Na dzień dobry | Dodał: glaco, 2011-07-11 00:34, punktów: -189.. Dzień dobry.. "Coś w Tobie sprawia, że różnisz się od innych, jesteś taki wyjątkowy.. Dla ciebie zrobię wszystko.. Choć droga daleka i wiatr w słowach gra, moc wieczornych pozdrowień przesyłam Tobie Ja.. "To Wasza Rocznica.. Niech ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.. Tym misiaczkiem jestem ja, więc dobranoc pa pa.. Kocham Cię!. Ty też zamknij oczka swoje, i już idźmy spać oboje.. Dzień dobry kochanie.. Słodkich snów, Kochanie.. Pomyśl sobie o mnie tak słodko i miło, żeby w twym serduszku ciepło się zrobiło:-) Dobranoc:* Choć literki mi się rozmywają Piszę sms na dobranoc dla mojej małej.. Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce.. Dzień dobry.. Miłego dnia!. Mniam - usta Twoje mają smaczek.. Śnijmy wspólnie o czymś pięknym, zakazanym i namiętnym!. Ciemna nocka już nastała księżyc i gwiazdy na niebie spotkała.Co romatycznego napisać chłopakowi na dobranoc?.

Co miłego napisac chłopakowi na dobranoc?

Najlepsze chwile zawsze są nam bliskie.Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.. Ale nie zadne wierszyki ani nic w tym stylu.. "Jak świat mój wyglądałby dzisiaj bez Ciebie - nie wiem.. tylko nie chjodzi mi o jakieś wierszyki , czy też " dobranoc , kolorowych snów " .. tylko na przykład .. co bym robiła gdybym była przy nim .. albo coś w tym stylu .. ewentualnie w tekście może być kawałek jakiejś piosenki ; ) wiem .. sama powinnam coś napisać od serca .. strałam się , uwierzcie ; ) .Życzenia na dobranoc, Gdy już wszyscy śpią, I gwiazdy pogasły na niebie, Czuję się smutna, Bo brak mi Ciebie!. ", Idealna fraza do wysłania do ukochanej osoby, pełna wdzięczności i miłości.. ***, Mówię - kocham, już od rana, byś nie była niewyspana.. A jak skończymy, tę miłą pogawędkę.bo poza Tobą nie ma dla mnie znaczenia świat cały.".. Dzień dobry i życzę pięknego dnia.. Umyj buzię kawkę łyknij.. Całusków sto na noc.. Romantyczny SMS na dzień dobry to z kolei dobry pomysł, jeśli chcesz sprawić przyjemność mężowi/żonie, zwłaszcza jeśli wyszedł z domu, kiedy jeszcze spałaś/spałeś.Kartki na dobranoc, co napisać np na dobranoc takiego żeby było miłe i od siebie anie jakiś wierszyk.. "Dzisiaj spędziliśmy najlepszy czas!. Oraz Rozwiązanych Problemów.. 2., Uwielbiam, gdy używasz swoich dużych, silnych ramion, żeby mnie podnieść..

Życzenia urodzinowe dla chłopaka poważne / oficjalne.

Nie mogę spać, bo przed.Dobranoc mówię na noc, 100 buziaków śle, śpij spokojnie myszko moja, ja nigdy nie opuszczę Cie, będę zawsze przy Tobie, mniam, jesteś dla mnie wszystkim.. Otwórz oczka, zjedz śniadanko, zaraz przejdzie Ci ochota na spanko.. Teraz sprawdź świat na zewnątrz tak ekstrawagancki i kolorowy.. Zapach różany niech rozsieje noc, błogości smak niech nada mu moc.. Najlepsze ze mnie można znaleźć razem z tobą.. daj tej miłości czas na rozwinięcie sie.Sep 2, 2020Życzenia Miłego wieczoru, uśmiechu na twarzy, Miłego wieczoru, uśmiechu na twarzy, niech gwiazdka spokoju Cię szczęściem obdarzy.. ***, Księżyc już wysoko lśni na niebie, ja kotku tak bardzo tęsknię do Ciebie.. Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Życzenia na dobranoc, nie mogę zasnąć jest mi smutno i zle, Bardzo mądre słowa, pięknie przekazane i do tego.. Niech Ci sen spokojnie minie i Twe smutki niech rozmyje.. 7.Bez Twojego uśmiechu.. Każdego dnia sprawiasz, że czuję coś, czego słowa nigdy nie .Na dzień dobry mój buziaczek.. Życzenia na dobranoc, Księżyc uśmiech ma na buzi, ja się tulę do podusi.. A on podnosi na Ciebie głos?Apr 23, 2022Na dobranoc ; Miłosne ; Miłego dnia ; Mikołajki ; Matura ; Kondolencje ; Imieniny .. potem do mnie szybko tyrknij.. Wiesz jak rządzić moim światem..

Dnia miłego, spokojnego i uśmiechu promiennego.

( jeśli nie chodzicie ze sobą do szkoły:) W takich sprawach musisz mieć wyczucie, żeby nie pomyślał, że się narzucasz.. 3.Wystarczy, że wybierzesz coś spośród naszych propozycji i wyślesz do odbiorcy, którym może być Twoja mama, siostra, chłopak czy inny członek rodziny.. Całym dniem i całą nocą, siedzisz w mojej głowie, Leżę sobie sam w mym łóżku i tak myślę sobie: Słodkich snów, spokojnej nocy dzisiaj Tobie życzę, Pragnę byś już poszła spać, choć to nie koncert życzeń,Dobrej nocki życzę Ci z nadzieją że będziesz miał kolorowe sny teraz kładź się już do łóżka niech mocno przytuli Cię Twoja poduszka.Dobranoc:*.. Nie byłabym taka urocza, gdyby nie twoja miłość.. Zdejmij koc, wstań z łóżka, umyj zęby, a teraz powiedz eeeeee…, Dobrze !. Życzenia na dobranoc, 3.5, Lubi 0 osób, Autor życzenia: admin,Dzień dobry i miłego dnia!. Ja właśnie jade do szkoły.. By Cię do snu utuliły a rano obudziły.. Co osiągnęliście W Ciągu Waszego związku.. Największy ze mnie, ale z tobą.. Tobie oddaje.. Chcę wysłać coś miłego dla mojego ''chłopaka'' (to nie jest mój chłopak tylko my sie ''kochamy'').. Nie obchodzi mnie, czy mieliśmy być, czy nie, ale wiem, że bardzo cię kocham.. jak ja bardzo kocham Cie!. Idzie noc więc śpij i o słodkich rzeczach śnij.. Ciesze sie, że sie zobaczymy wieczorem, bede za Toba tęskniła..

Życzenia na dobranoc,Na dzień dobry np. Witaj witaj!

Najdroższy, Poszybować przez życie jak ptak .. by dzień ten całkiem innym był od wszystkich innych dni.. Jest powód, dla którego piszę do ciebie przed otwarciem zasłon w moim pokoju - ponieważ jesteś moim słońcem.. A zwykłe kocham Cię juz nudne sie zrobiło tymi `snij o mnie` tez pisze Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-07-28 23:05:14Mar 30, 2021Jakie fajne wysłać miłe słowa na dobranoc?. że zrobię wszystko, byś nie miała powodu się wahać.1 day ago1 day ago :* SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.Na dobranoc wierszyk taki, nie jest wcale on dla draki, lecz jest po to, aby Tobie, na noc rzec po ciężkiej dobie snów najlepszych, najpiękniejszych.. ;D;D Do podusi główkę złóż, Zamknij oczka zaśnij już, Przytul jasia nie bój się, Bo już niebawem nastanie nowy dzień.Dobranoc, kochanie!. Sms na dobranoc, wierszyki dla ukochanej i ukochanego na dobranoc, sms na dobranoc dla niego, SMS, Śpij kochanie, oczka zmruż, Jutro także dzień nastanie, I nową energią obdaruje nas, A dziś pora iść już spać, Więc Ci życzę słodkich snów, Śnij o swojej ukochanej, dobranoc!Księżyc świeci swoim blaskiem, noc nadeszła zimna, Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. ", To głębsza fraza, idealna, by chwalić swoich bliskich i sprawić, by poczuli się wyjątkowo.. Oddanie ci mojego serca jest najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek mogłem zrobić.. Pośmiejemy się, pogadamy.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie.. Ciepłe słowo na początek,.SMS na dobranoc z całusem teraz do ciebie leci, humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.. Oddam Ci cały mój świat.Życzę, by coś miłego Ci się przyśniło, A rano ciepłe, miłe słonko obudziło..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt