Jak myślisz dlaczego wykres dla v biegu

Pobierz

Jak to jest bo jak podłanczam samochód pod kompa i wchodzę na wykres sondy lambda to na benzynie nie jest równy tylko taki poszarpany, a jak dam na gaz to wykres jest idealny jak w ksiażce.. Zarejestruj.. Zaloguj.. Podaj jaką w końcu masz u siebie obiegówkę.. Obecnie najbardziej ekonomiczna jazda, to V bieg i 90 km/h, czyli w okolicach mak momentu obrotowego.. Matematyka.. Książki.. Witam, Chciałbym przedstawić instrukcję dla studentów, opisującą krok po kroku jak prawidłowo sformatować wykres na potrzeby sprawozdania z laboratoriów (np. z fizyki), aby prowadzący zajęcia się nie czepiał :D Cel tego poradnika można zobrazować za pomocą następujących dwóch wykresów: Prawidłowo.Falujące obroty nierówna praca silnika, przyczyn może być wiele, dziś w sekcji mechaniki pojazdowej omówimy sobie temat lewego powietrza i podciśnienia oraz .Jak myślisz, czy wystarczą 4 wskazówki, by zaprojektować doskonały warsztat żywieniowy?. 8 szkoły podstawowej.. @Sat222: Pff, tak samo można na innych narkotykach zarabiać, to żaden argument, spytaj się jakiegoś polityka czemu alkohol jest legalny mimo iż wiele osób codziennie się upija jak nie do nieprzytomności to zachowują się jak idioci stwarzając niebezpieczeństwo dla innych, zapewne odpowiedź będzie, że należy zachować .Zobacz 11 odpowiedzi na pytanie: Jak myślisz, dlaczego warto realizować marzenia ?.

Czy to że na gazie jest taki wykres może być spowodowane tym ze jest emulator sondy.

Książki.. Czy znasz je wszystkie?. Zależy to od tego, gdzie położysz nacisk.. Pytania .. Zauważmy, że wykres urywa się z lewej strony przy prędkości 80 km/h należy zmienić bieg na niższy p Odpowiedź na zadanie z Matematyka z kluczem 8.. Sklep.. Auto to Opel Astra 1,6 I.Alkohol jest legalny bo przynosi krociowe zyski z akcyzy.. 8 szkoły podstawowej.. Ja wiem, że tak.Co więcej, dziś moją wiedzą dzielę się z tobą.. Przedmiot.. Pozdrawiam Pratchawiec Pompka dokładnie UPM2 15-70 130.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jak myślisz, dlaczego różnorodność biologiczna wzrasta od biegunów do tropików?. Zaloguj.. Frans auto dostarczyło używane ( ale w doskonałym stanie ) zębatki V biegu od skrzynki JR5 147 wraz z masą dodatkowych części ( synchronizatory, wodziki itp ) , potrzebne są tylko zębatki = 400 zł + wymiana w prywatnym warsztacie w Szczecinie = 330 zł .May 29, 2021Jak myślisz, dlaczego to robię ja?. Możesz werbalnie podkreślić: Dlaczego uważasz, że to zrobił?. Zauważmy, że wykres urywa się z lewej strony przy prędkości 80 km/h należy zmienić bieg na niższy p Odpowiedź na zadanie z Matematyka z kluczem 8.. Matematyka.Oct 20, 2020Bieganie - błędy początkujących biegaczy - czy ich unikasz?. Pytania .. Przedmiot.. Zarejestruj.. Oglądnij do końca a będziesz bogatszy o moje doświadczenie..

(aby zapytać, dlaczego ty, a nie ktoś inny)Excel - Jak sformatować wykres na potrzeby sprawozdania z laboratoriów.

Sklep.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Bieganie wyma.Wymieniłem zębatki V biegu, bez wyciągania skrzynki z auta ( tak jak opisane jest to na bratnim forum kraju rodzinnego drakuli ).. A w dobie autostrad, gdzie w większości krajów prędkości dopuszczalne oscylują w okolcach 120-130 km.Jak myślisz, dlaczego większość producentów sugeruje stosowanie bufora?. Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Wszystkie (1554) Język angielski (820) Język polski (378) Matematyka .Subskrybuj nasz kanał i ruszaj się z nami!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt